Najlepsza drukarnia wizytówek Łódź

Właśnie założyłeś firmę? A może jesteś w trakcie zmiany szaty graficznej na swojej stronie i chciałbyś zaktualizować gadżety Twojej firmy? Czujesz, że stare wizytówki już Ci się znudziły i chciałbyś zwrócić na siebie uwagę klientów nowymi i oryginalnymi grafikami? Drukarnia wizytówek Łódź pozwoli Ci spełnić Twoje marzenia i w szybkim czasie wydrukuje dla Ciebie nowe wizytówki! 

Drukarnia wizytówek Łódź

Popularne  wizytówki – bogata historia

Wizytówki stały się niezwykle popularne w Chinach w XV w. gdzie wynaleziony został również papier. Pierwsze wizytówki wypisywane były eleganckim, kaligraficznym pismem na papierze jedwabnym oraz ryżowym. Każdy chiński urzędnik administracyjny był zobowiązany do posiadania wizytówki z papieru czerpanego która zawierała jedynie imię i nazwisko właściciela oraz zajmowane przez niego stanowisko. Do Europy zostały prawdopodobnie przywiezione przez podróżnika Marco Polo. Wizytówki popularnością cieszyły się we Francji czasów Ludwika XIV a także we Włoszech. Ciekawym jest fakt, że w czasie wizyt w nowym domu kobiety bardzo często wręczały owe wizytówki gospodyniom. Dziś są atrybutem każdego poważnego biznesmena oraz przedsiębiorcy.

Drukarnia wizytówek Łódź

Wizytówki dzisiaj

Wizytówka pełni przede wszystkim funkcje informacyjne ale także reklamowe, co szczególnie rozwinęło się pod koniec XIX wieku w USA. To właśnie tam marketingowy chwyt w formie wizytówek zyskał na znaczeniu.  Istnieje kilka ich rodzajów – mogą być służbowe, osobiste, rodzinne. Najbardziej popularne są wizytówki służbowe. Wizytówki na całym świecie posiadają podobne wymiary zbliżone do wielkości kart kredytowych. Drukarnia wizytówek Łódź w swych usługach kieruje się wysoką jakością oraz szybką realizacją usług. Zapewnia możliwość wydruku metodą cyfrową oraz offsetową – w zależności od liczby zamówień. Już dziś wybierz drukarnie wizytówek Łódź.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *